نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | الفبایی

مصاحبه حجت الاسلام طباطبایی با سایت وارث / موضوع : سبب اوج گرفتن تمام پیامبران الهی؛ اشک بر ابا عبدالله الحسین(ع)

توسط: admin در 27-07-1395, 13:26
وارث: مراسم عزادرای دهه دوم محرم با سخنرانی حجت الاسلام حاج سید مهدی طباطبایی در مسجد مالک اشتر برگزار شد.

در ادامه متن سخنرانی حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی را می خوانید:

حجت الاسلام طباطبایی: سبب اوج گرفتن تمام پیامبران الهی؛ اشک بر ابا عبدالله الحسین(ع)

سبب اوج گرفتن تمام پیامبران الهی؛ اشک بر ابا عبدالله الحسین علیه السلام

وقتی همسر حضرت ابراهیم علیه السلام قرمزی روی گلوی حضرت اسماعیل علیه السلام را دید پرسید این کبودی چیست؟ حضرت فرمود: می خواستم به دستور خداوند سر از تن او جدا کنم. می گویند سه روز تا دو هفته در حالت کما بود و به 40 روز نرسید که همسر جناب ابراهیم علیه السلام از این غم از دنیا رفت. خداوند فرموده: ابراهیم می خواهم مقامی را به تو نشان دهیم که تا حالا به کسی چنین مقامی داده نشده است، فرزندی از فرزندان پیغمبر آخرالزمان به نام "حسین" می آید که به او مقام "ثاراللهی" می دهیم. حضرت پرسید: مقام "ثاراللهی" چیست؟ ملائکه برای معرفی این مقام شروع به روضه خواندن می کنند، پرده ها کنار می رود و یک جلوه از کربلا را به او نشان دادند به قدری گریه کرد و بر سر و صورت زد که از حال رفت.

اگر پیغمبر یا انسان معمولی در دستگاه ابا عبدالله علیه السلام، عزلت نشین و غم زده ی محفل حسین علیه السلام شد و دو قطره اشک برای عزای ایشان ریخت، آقا می شود؛ لذا سبب اوج گرفتن تمام پیامبران الهی اشک بر ابا عبدالله الحسین علیه السلام است. انسان با اشک بر سیدالشهدا علیه السلام آقا می شود و اوج می گیرد و بالا می رود.

شما فکر می کنید فقط انسان ها برای امام حسین علیه السلام گریه می کردند. روایات را ببینید از امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و امام زین العابدین فرموده اند: وقتی سر از بدن حسین علیه السلام جدا کردند و عمه جان به سر و صورت می زد، از صدای ناله و شیون زن ها، گریه ملائک و هزاران هزار اجنه ای که مو پریشان کرده بودند در عزای حسین علیه السلام، ماهی در آب گریه می کرد، مرغان در آسمان برای امام حسین علیه السلام گریه می کردند. لذا قبیله بنی اسد که آمدند بدن امام حسین علیه السلام را دفن کنند دیدند حیوانات درنده و وحشی مثل شیر دور قتلگاه طواف و گریه می کنند.

یکی از بزرگان نقل می کرد که یک اسبی داشتیم که این اسب را نذر روضه ی ابا عبدالله علیه السلام کردیم، در روز تاسوعا و عاشورا کاکلش را خونین می کرد و زینش را واژگون می کرد و صاحب اسب دشداشه عربی می پوشید و مشکی به دست حرکت می کرد و تشنه ها را سیراب می کرد، قسم یاد می کردند که روز تاسوعا و عاشورا این حیوان لب به غذا نمی زد و وقتی در بین دسته ها حرکت می کرد اشک می ریخت و گریه می کرد.

تشریح حدیث عظمت اشک بر سیدالشهدا(ع) توسط امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

یک نقلی از سید بحرالعلوم برایتان بگویم تا ببینید عظمت اشک بر سیدالشهدا علیه السلام چقدر انسان را بالا می برد و گناهان گذشته و آینده او را می بخشند. امام سجاد علیه السلام فرمود: اولین دعا کننده گریه کن امام حسین علیه السلام مادرم حضرت زهرا سلام الله علیهاست، ایشان رد حق گریه کنندگان دعا می کنند.

سید بحرالعلوم نقل می کند: راهی شدم که به سامرا برای زیارت امامین عسکریین علیهماالسلام بروم مخصوصا به سرداب مقدس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف. در راه یک سید نورانی والامقامی جلوی راهم را گرفت (ایشان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بودند) و پرسید: سیدبحرالعلوم کجا می روی؟ همراه و همسفر می خواهی؟ سید بسیار دلنشینی بود به او گفتم از شما چه همسفری بهتر. ایشان از من پرسید: چرا پریشان حال هستی سیدبحرالعلوم؟ اصلا به فکرم نرسید که ای آقا مرا از کجا می شناسد از ایشان پرسیدم: آیا شما اهل علم هستید؟ فرمودند: بله چه شده که پریشان هستی؟

گفتم: حدیثی خواندم که می دانم صحیح و معتبر است و امام صادق علیه السلام بیان کرده اند و کلام نورانی پیغمبر صلی الله علیه و آله است اما درک و هضم آن برایم سخت است: کسی به اندازه بال مگس بر حسین علیه السلام گریه کند، خدا گناهانش را می بخشد و بهشت بر او واجب می شود.

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف شروع به توضیح و تشریح این حدیث کردند: یک پادشاهی در بیابان گم شد به یک خیمه ای رسید که پیرزن و پیرمردی در آنجا زندگی می کردند به آنها گفت: گرسنه و تشنه هستم و در این بیابان گم شده ام امانم دهید. پیرمرد ناراحت شد و گفت: ما چیزی برای پذیرایی نداریم دار و ندار ما یک بزغاله است که از شیر آن استفاده می کنیم . پیرزن به او گفت: مهمان حبیب خداست این بزغاله را زمین می زنیم و از گوشتش برای پذیرایی استفاده می کنیم.

پادشاه سه روز در آنجا ماند و از او پذیرایی کردند، در آخر یک نامه ای نوشت و گفت: هر زمان گره ای به کارتان خورد به شهر بیایید و دست خط را به هر سربازی بدهید شما را پیش من می آورد. چند وقتی گذشت انها به شهر آمدند و دست خط را به سربازی نشان دادند آن سرباز دست خط را روی چشمش گذاشت و آنها را نزد پادشاه برد، پادشاه بسیار خوشحال شد و مهمانی با شکوهی برگزار کرد و ماجرا را برای آنها تعریف کرد گفت: ای سرداران، وزرا و موکلین من اگر بخواهم حق آنها را جبران کنم چه به آنها بدهم؟ هر کس یک چیزی گفت اما یکی از وزرا گفت آنها تمام دارو ندار خود را بخشیدند اگر می خواهید حق آنها را جبران کنید شما هم باید تمام دارایی تان را به آنها بدهید. حسین علیه السلام در کربلا تمام دارای اش را زمین زد محال است خدا خدای اش را به او بدهد لذا هر چه به او بدهد، حق حسین علیه السلام و زحماتی که به خاطر دین خدا کشید جبران شدنی نیست.

حجت الاسلام طباطبایی: سبب اوج گرفتن تمام پیامبران الهی؛ اشک بر ابا عبدالله الحسین(ع)

گفت‌وگوی دیباچه با سیدمهدی طباطبایی در انتقاد از سینمای دینی

توسط: admin در 31-06-1395, 10:59

دیباچه: حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی، کارشناس فرهنگی گفت: «متاسفانه جشنواره چهل‌چراغ در شان امام حسین (ع) نیست و بیشتر به مراسم‌های محله‌ای و برنامه پایگاه مساجد شبیه است.»

http://diibache.ir/?p=29895

اگر کسی مقابل جناح سیاسی خاصی قرار بگیرد و ریش بگذارد، حزب‌الهی باشد

سیدمهدی طباطبایی کارشناس فرهنگی و روحانی مسلط به سینما در گفت‌‌وگو با دیباچه از برپایی مراسمی به نام امام حسین (ع) شدیدا انتقاد کرد و گفت:«متاسفانه کسایی برای امام حسین فعالیت می‌کنند که هیچ سبقه امام حسینی‌ای ندارند. اگر پرس‌وجو کنید متوجه می‌شوید که برادران بهمنی و مسعود ده‌نمکی رابطه خوبی با من ندارند چرا که من معتقدم این‌ها به هیچ‌وجه کار مذهبی نمی‌سازند.»

طباطبایی در ادامه افزود: «من حزب‌الهی را قبول ندارم و هیچ جناح‌بندی خاصی برای خودم ندارم چرا که مولا علی می‌گوید: کسانی که در خط خداوند هستند، حزب‌الهی هستند و کسانی که مقابل آن‌ها بایستند در خط شیطان… دلیل نمی‌شود اگر کسی مقابل جناح سیاسی خاصی قرار بگیرد و ریش بگذارد، حزب‌الهی باشد.»

عیار کارهای مذهبی در جشنواره چهل‌چراغ بسیار پایین است

وی در ادامه با اشاره به فیلم احمدرضا درویش گفت: «چرا فیلم «رستاخیز» به تنگنا کشیده شده است؟ چون کارشناس دینی نداشته است. شما فیلم‌های هالیوودی را ببینید: چرا موفق هستند؟ به این دلیل که کارشناسان برای هر صحنه و هر دیالوگ کنار کار هستند. عیار کارهای مذهبی در جشنواره چهل‌چراغ به قدری پایین است که متاسفانه نتیجه‌اش می‌شود صحنه‌ای که حضرت علی‌اصغر نشان داده می‌شود: صحنه دردناک که تماشاگر به جای گریستن، می‌خندد!»

متاسفانه این جشنواره هیچ ماحصلی ندارد

حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی در ادامه با اشاره به چهل‌چراغ گفت: «متاسفانه این جشنواره هیچ ماحصلی ندارد. وقتی بهنوش بختیاری به عنوان تبلیغات در این جشنواره حاضر می‌شود و از عشقش به امام حسین حرف می‌زند؛ کسی که هیچ سبقه امام حسینی در کارنامه‌اش دیده نمی‌شود و مسئول کمپین «ترنس»ها است؛ مشخص است که کسی او را باور ندارد و متوجه می‌شود که برای تبلیغ آمده است. شهاب حسینی برای آمدن به دفتر شما ۳ سکه می‌گیرد؛ چطور ۲۰ دقیقه از پخش می‌شود که در مورد این جشنواره صحبت کرده است؟! جشنواره چهل‌چراغ تبدیل شده است به شهدای حرم: هرکسی که می‌خواهد پست و مقامی کسب کند، خودش را به آن می‌چسباند تا سواستفاده کند.»

وی در ادامه گفت:«سال ۱۳۸۸ در یکی از سخنرانی‌هایم که فایل تصویری آن هم موجود است از خطر آل‌سعود برای جهان اسلام و شیعان گفتم؛حالا هم می‌گویم:یک عده وجهه خوبی ندارند به نام چهل‌چراغ و نام مبارک امام حسین(ع) می‌خواهند تحت پوشش چنین جشنواره‌ای اعتباری برای خود کسب کنند تا در آینده از ارگان‌های مختلف بودجه بگیرند.

ای کاش نام این جشنواره را تغییر بدهند!

وی در آخر گفت: «ای کاش نام این جشنواره را تغییر بدهند! امتیاز گرفتن و مجوز سینمایی گرفتن به اسم امام حسین کار درستی نیست. کسانی که با این کارشان نشان می‌دهند حتی این امام بزرگوار را قبول ندارند و هدفشان فقط و فقط سو‌ء استفاده است. متاسفانه مسئولین این جشنواره با گلچین کردن تعداد خاصی از جاهای مختلف،کاری کرده‌اند که با جلب رضایت همه، بتوانند به اهداف‌شان برسند وگرنه این جشنواره هیچ‌گونه نسبتی با امام حسین (ع) ندارد و تنها چیزی که نادیده گرفته شده است وجود مقدس ایشان است.»

اختصاصی دیباچه : گفتمان دینی در سینما و رسانه با محوریت غدیر

توسط: admin در 31-06-1395, 10:58

آدرس : http://diibache.ir/?p=29995

در زیارت جامعه کبیر می‌خوانیم که ریاست زیبنده خوبان عالم است،پروردگار عالم در واقعه غدیر پیام های معرفتی و دستوری زیادی قرار داده است ولی از ابعاد دیگری نیز باید به این واقعه نگاه کنیم ، چرا که هر معنی سیاسی یعنی تدبیر برگزیده برای اجرای امور که تعریف ما از سیاست است. پیامبر علاوه بر آنکه اولین فرد عالم امکان می باشد اولین فرد سیاسی جامعه نیز می باشد لذا برای همه فتنه های پس از شهادت خویش در ابعاد سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی تدبیر کرده و مناسب ترین فرد را انتخاب می کند.سیاست خلفای پس از پیامبر بسیار آلوده بوده و توجه ویژه به دار و دسته خویش ، باند بازی ، فساد و دست اندازی به بیت المال و گرفتن حق مردم در آن آشکار بود، ولی چنانچه میبینیم در دوران حکومت حضرت علی یک فقیر در سرزمین تحت حکومت حضرت وجود ندارد و مردم به راحتی با مسئولان حکومتی صحبت می کنند و از طرف دیگر حضرت در برخورد قاطع با نمایندگان خویش که خطایی از آنان سرزده باشد هیچ کوتاهی نمی کند این عدالت برآمده از تدبیر و سیاست ناب اسلامی که در مقابل سیاست معاویه قرار میگیرد. خداوند خوبان عالم را جلوی بدهای عالم قرار داده است تا مردم تفاوت را درک نمایند تا آماده شوند برای سیاست های امام زمان که چتر آن همه عالم را برخواهد گرفت. یگانگی امروز مردم و حاکمیت در جمهوری اسلامی در تاریخ اسلام بی سابقه است. به سیاست روز جمهوری اسلامی ایران که نگاه می‌کنید ارادتی که مردم نسبت به رهبر خویش دارند و حضوری که در راهپیمایی هاو زمانی که نظام به آن نیاز دارد را که میبینیم اگر در تاریخ اسلام به عقب برگردیم میبینید که در هیچ دوره ای حتی دوره حکومت داری امیرالمونین و پیامبر مشابه نداشته است. که این نشانه فرهنگ وبصیرت بالای مردم می باشد.جنگ احد مسلمانان پیامبر را رها کردند و گریختند تا شایعه شهادت ایشان پخش شد پس از بخشش سایر افرادی که تنگه حساس احد به آنها سپرده شده بود نیز تنگه را رها کردند که سبب شکست مسلمین شد.
رهبری معظم انقلاب در سخنرانی های مختلف خویش تاکید کرده اند که کشور ما سیاست ها و نحوه اداره کردن امور باید علوی باشد در روایت است که عاقل به یک اشاره مفهوم را درک می کند این جملات یعنی اینکه باید همان تدبیر سیاست و عدالت حضرت امیر در حکومت ما نیز جاری باشد.
قرآن هم اشاره دارد که پروردگار عالم برای اداره جامعه دستور داد که حضرت علی معرفی شود ، شیعه و سنی قایل به این هستند که پیامبر خدا از غار حرا تا زمان وفات خویش همواره حضرت علی را در کنار خویش داشتند حتی آن زمان که قلم و کاغذ درخواست کردند و افراد ندادند هم میخواستند همین مطلب را بنویسند.
همه می دانستند که حضرت علی وصی پیامبر بود اولین فردی بود که اسلام آورده بود آن شب خوفناک به جای حضرت در جای ایشان خوابیده بود روز غدیر در آن صحرای گرم عربستان مردم را نگه داشت تا بعد سیاسی واقعه غدیر را به آنان گوشزد نماید. زیرا اگر جامعه بخواهد مسیر درست را طی نماید و مردم به کمال برسند باید سیاست آن درست باشد باید شخصی در مسند قدرت قرارگیرد که قابلیت های کامل اسلامی را داشته باشد تا آموزه ها و تدابیر اسلامی در راس امور قرار بگیرد.
بر این باور هستیم که واقعه غدیر آنطور که باید معرفی نشده است البته اسنادی که بر آن اساس وقوع غدیر خم به اثبات می رساند آنرا از کتب اهل سنت استخراج شده است بحث میان مسلمانان در معنای عبارت من کنت مولاست اساس آیه اولی الامر…
وگرنه همه فرق اسلامی در خصوص جانشینی حضرت علی هم نظر هستند و این موضوع در شش کتاب معنبر اهل تسنن تصدیق شده است در مورد وهابیت هم باید گفت ما و بسیاری دیگر از مذاهب اسلامی آنان را جز اسلام محصوب نمیکنیم به شما میگویم طلحه و زبیر هم اگر امروز زنده  شوند با وجود آنکه جلوی ولی خدا ایستادند انحراف وهابیون به گونه ای است که آنها نیز وهابیت را داخل اسلام محسوب نمی کنند.
امروز نهادهای فرهنگی و نخبگان مذهبی باید دغدغه غدیر را داشته باشند و غدیر را باید همانند عاشورا بزرگ بدانند چرا که غدیر را فراموش کردند و از یاد بردند که عاشورا به وجود آمد.
واقعه غدیر باید با لسان روز تبیین شود

ما نیاز جدی داریم که با لسان روز معارف غدیر و شخصیت حضرت علی را به مردم عالم معرفی کنیم. رهبر معظم انقلاب در جایی گفته بودند:«من اگر در این سمت قرار نمی‌گرفتم شاید کارگردان می‌شدم». کسانی که قلم و رسانه در دست دارند و مسئولیت آنان سنگین است  باید گفته‌ها و شخصیت حضرت را به زبان روز به مردم معرفی کنند. باید حضرت امیر را از آن قالب تاریخی بیرون آورد و به مردم معرفی کرد. ابعاد عدالت – عطوفت – جایگاه و ارزش علم و نقش های تربیتی و سبک زندگی حضرت را برای مردم بازگو کنیم و کم کاری سینما و رسانه و کسانی که به اصطلاح دغدقه فرهنگ را دارند دیده می شود. ای کاش به این باور می‌رسیدیم که فرهنگ و پیشرفت واعتبار در زندگی و سیره و کلام امیرالمومنین علی علیه السلام می باشد.
جام ولایت امیر‌المونین شراب طهورایی است به نام غدیر که ما حصل اسلام است. باید این شراب طهور را در ظرف های مختلف ریخت و به شکل های گوناگون برای فضاهای  همچون حوزه دانشگاه ، فضای مجازی و موارد مختلف اینگونه کرد که جوابگوی نیاز جوان ها باشد و بتواند با آنان ارتباط برقرار کند.
فرقه فرقه شدن و بوجود آمدن گروه ها و فرقه های انحرافی از بعد از شهادت پیامبر همه نتیجه نشناختن حضرت علی و درک نکردن معارف و مقام و ولایت حضرت علی میباشد. ومشکلات وظلم وستم هایی که امروز دامن اسلام را گرفته وبه اسم اسلام وقران سربریده می شود وخون زن وبچه های بی پناه را به راحتی آب خوردن می ریزند نشانه جهل وچند فرقه شدن اسلام تبعیت نکردن از عدالت وعطوفت ومهربانی  امیرالمومنین است.
در آخر اسلام پرنده ای است که بدنه آن پرنده مبعث رسول خداست و یک بال آن غدیر است و یک بال آن عاشورا و حرک این پرنده به سوی ظهور است.


حرف دل.......

توسط: admin در 16-06-1395, 11:51

اشتباه من این بود که هر کجا رنجیدم خندیدم..... فک کردند درد ندارم ضربه را محکم تر زدند.... #شرح حال......
#سید مهدی طباطبایی
#محفل دوست

امید به رحمت

توسط: admin در 16-06-1395, 11:50

#امید به رحمت
رسول خدا صلی الله علیه و اله فرمودند: روز قیامت مردی را می آورند و به او می گویند: از خود دفاع کن.
می گوید: پروردگارا! مرا آفریدی و هدایت کردی و نعمت هایت را بر من فراوان گرداندی و من نیز پیوسته بر خلق تو احسان نمودم به آن امید که امروز رحمتت را بر من به آسانی فرو آری.
خداوند فرماید: بنده ام راست می گوید، او را به بهشت وارد کنید.
امید به رحمت خدواند ، یکی ازبالاترین درجات ایمان است و سریع ترین راه رسیدن به رحمت پروردگار احسان،خدمت ودوست داشتن بندگان خداوند است.
#سید مهدی طباطبایی
#محفل دوست

دل به دل راه دارد!!!؟؟؟؟

توسط: admin در 16-06-1395, 11:49

تا می گویم شما آدم خوبی هستید، شما می گویید خوبی از خودتان است و خودتان خوبید.
خدا هم همین طور است.
تا به خدا می گویید خدایا تو غفّاری، تو ستّاری، تو رحمانی و…
خدا می فرماید : خودت غفّاری، خودت ستّاری، خودت رحمانی و…
کار محبت همین است.
#استاددولابی
#سیدمهدی طباطبایی
#محفل دوست

درد و دلی با دوستان روشنفکر

توسط: admin در 5-05-1395, 10:56

درد و دلی با دوستان روشنفکر !! اخبار کودتای نافرجام ترکیه و سرکوب آن همه جا را در این چند روز فرا گرفت.
اما خبری در این بین از همه عجیبتر بود. و آن خبر قابل تامل اعزام️ ۱۲ هواپیمای خالی از طرف ایران به استانبول جهت انتقال توریست های ایرانی وحشت زده و منتظر در فرودگاه پایتخت ترکیه به تهران بود!

اما شاید بپرسید تعجبش کجاست ؟!!
توجه کنید: اگر اتفاقات و انفجارهای ترکیه در یکی از مراکز مذهبی رخ داده بود، مثلا کربلا ، نجف ، مکه ، مدینه و... و قراربود هواپیما اعزام بشه و هموطنانمان را بیاره سیل پیام ها بود که ارسال میشد مبنی بر اینکه: چرا رفتن؟! چرا پولش رو به فقرا و ایتام ندادن؟! چرا به جاش جهازیه برا دخترای ضعیف و فقیر نخريدن ؟! چرا هر روز میرن حج و عتبات و آخرش هم اینجور به باد میرن !
آخه خدا راضیه اینقدر تو این راه ها پول خرج کنند ؟!
چرا این پولها که سرمایه ی ملی هست رو میدن به اجانب تا اونها سیر بشن ؟!
و... اما حالا که این جماعت فراوان تو کودتای خطرناک ترکیه گرفتار شدند، هیچ کس از جماعت روشن فکر و یا از جماعت نگران و دلواپس دستگاه سید الشهدا نیست که از سوالات بالا مطرح کنه!
⚠️وولی حالا کسی نیست بگه چرا در شرایط ناامنی ترکیه و در شرایطی که همه می دانند که ترکیه از حامیان داعشه و تيشرت های داعش در پاساژها ی ترکیه بفروش میرسه، بیمارستانهای ترکیه در اختیار درمان نیروهای زخمی داعش قرار داره و نفت عراق توسط داعش و به نیم قیمت به ترکیه فروخته میشه به این کشور سفر می کنید؟
آیا نیازمندان همه بی نیاز شدند و مستضعفان همه به اغنیا پیوستند؟!
آیا دختران بی جهیزیه کارشان حل شد؟!
آیا ایتام مشکلشان رفع شد ؟! آیا سرمایه ی داخلی سرشار شد ؟!
یا خیر مشکل از جای دیگر است ؟!
آیا فقط دیوار خدا و امام حسین کوتاه است ؟!
آیا فقط پولی که در مسیر زیارت و هیات و سید الشهدا و... خرج میشود به هدر دادن است ؟!
اما این همه سرمایه که در ترکیه معمولا صرف گردش گری و بعضا عیاشی و هرزگی می شود هدر دادن سرمایه ی ملی نبوده و نیست؟ !
قدری تامل کنیم...
افسوس که خدا و اهل بیت همچنان مظلومند!!!

شکرگذاری محبوب

توسط: admin در 5-05-1395, 10:55

خداوندا،ای روشنایی بخش دل های تاریک ، نا امیدی از رحمت تو یعنی گناهی نا بخشودنی ، درست است بنده ضعیف ونافرمان تو عجول است و ضعیف ، میدانم، سختی و مشکلات یعنی نگاه خاص به بنده ات ، وبالا بردن مقام او در بین بنده هایت .از این که لایقم دانستی سپاسگذارم.
حکمت و بزرگی ات را شکر. ونه دیدن آن همه نعمت ولطف بی نهایت را توبه.
سپاسگذارم که بهترین مخلوقات را سر راهم قرار دادی و دست این بنده گنهکارت را رها نکردی. بی ادبی است اگر بگویم دستم را رها کردی چرا که در سرشت تو رهایی وجود ندارد واین فرزند است که دست خود را رها میکند ودر شلوغی و کوچه پس کوچه های این دنیا گم می شود
بابت آنچه که لایقش نبودم وتو از روی لطف وکرمت به من ارزانی کردی ومن را به حال خود رها نکردی ممنونم. بابت همه نعمت هایت، ولایت ،عشق اهلبیت، محبت حسین، پدر،مادر،برادر،خواهر،همسرودوست و...
زبانم، محدود ،عقلم محدود،درکم محدود، واین انسان محدود توان وقدرت شمارش آن همه نعمت را نیست توخود از روی کرم ای نامحدود این محدود وکوچک را ببخش

به مناسبت تولد مقام معظم رهبری

توسط: admin در 5-05-1395, 10:55

درد ودل:
این روزهای مطبوعات ورسانه وفضای حاکم بر دنیای مجازی و کشور خسته ام کرده است. فقط صحبت از دعواهای سیاسی است.
صحبت از حقوق های نجومی دولت تدبیر وامیداست‌
صحبت از اختلاس های دولت کریمه احمدی نژاد.
حرف هایی که وقتی دقیق میشویم، متوجه سرکه ای میشویم که دارد تبدیل به شراب میشود
تنها چیزی که دراین دعواهای سیاسی وجود ندارد خداست ،عدالت است ، انصاف ،راستگویی ،حق طلبی است ،خون شهداست، حال ضعفا ومستمندان ،مذهب، فرهنگ ،هنر و......
باورکنید همیشه اینطور نخواهد ماند، اگر شکر گزارنعمت نباشیم، خداوند نعمت را ازماخواهد گرفت. نگاهی به دوربرمان اگر بیندازیم متوجه خواهیم شد،سرنوشت کشورهایی همچون افغانستان وعراق و....
رهبر را تنها نگذاریم، اگر مطیع وفرمان بردار نبودیم، این جناح های سیاسی که تشنه پول وثروت وقدرت هستند همان بلایی که سر سوریه امد سراین کشور...
تنهایت نمیگذاریم منتظر دستوریم آقاجان.....
تولدت مبارک آقاجان

قبلی بعدی
بالا
 
این سایت با هدف ایجاد محیطی گرم و صمیمی باعث نزدیکی اعضا شده و به سوالات دینی پاسخ داده می شود.
instagram telegram